Eesti jalgpallikarikavõistluste veerandfinaali avakohtumises tegi suure sammu poolfinaali suunas FC Flora, kes Kadrioru staadionil alistas Jõhvi EP koguni 5:0 (37. Kristal, 65. Viikmäe, 70. Reim, 77. RaÏanauskas, 88. Zelinski). Floralased olid algusest lõpuni suures mängulises ülekaalus, kuid veel 65. minutil püsis tablool minimaalne eduseis 1:0. Meistrivõistluste liidri püss läks lahti viimasel pooltunnil, kui jõhvilased vastase surve all väsisid.

FC Lantana ja Tallinna Sadama kohtumine Viimsis ei meenutanud algul sugugi, et kohtuvad mullune meister ja karikavõitja. Igav ja vigaderohke esimene poolaeg ei pakkunud ühtki huvitavat hetke.

Teisel poolajal näis Sadam initsiatiivi haaravat. 54. minutil andis Mark ·vets hea söödu Tarmo Linnumäele, kelle pealöögi Lantana vv Sergei Ussoltsev raskustega tõrjus. Mõni minut hiljem sooritas aga Lantana terava vasturünnaku, mille lõpetas Vitali Leitan posti tabanud löögiga. Sadamal lülitus hästi mängu Maksim Rõt‰kov, kuid temagi ei suutnud skoori avada.

Väravad sündisid alles viimasel veerandtunnil ja kohtumise käiku arvestades mõnevõrra ebaloogiliselt sai kaks täistabamust kirja Lantana. 76. minutil keerutas Dmitri Kulikov palliga karistusala piiri lähedal, leidis kaitsjate vahelt pilu ning põrutas 15 meetrilt ristnurka. 86. minutil teenisid väljakuperemehed pisut kahtlastel asjaoludel penalti, mille realiseeris Nikolai To‰t‰ev — 2:0 Lantanale.

Ülejäänud veerandfinaalide avakohtumised lõppesid viigiga: Viljandi Tulevik – TVMK 2:2 (21. Allas, 88. pen. Vessenberg — 27. pen. NovoÏilov, 84. Pasikuta), Lelle SK – Narva Trans 2:2 (M. Rooba, Blinstrubas — Molev, Nejolov).