Aerutamine - naistest Natalja Tortsova, meestest Peeter Becker (süst) ja Kaspar Kõiva (kanuu).

Allveesport - naistest Galija Shattarova (lestaujumine) ja Tatjana Zabudko (orienteerumine), meestest Nikolai Tover (lestaujumine) ja Rein Kompus (orienteerumine).

Ammulaskmine - naistest Merike Kahk, meestest Margus Talimaa.

Autosport - Marko Asmer ja parim võistkond Markko Märtin-Michael Park.

Indiaca - naistest Kadi Uus, meestest Rene Vaher, parim võistkond - Tartu Indiaca Klubi.

Purjetamine - 470 naiskond ja X99 meeskond. Jääpurjetamine - Mati Kuulmann.

Jalgrattasport - naistest Riina Toomis, meestest Jaan Kirsipuu.

Judo - naistest Katre Tekkel, meestest Aleksei Budõlin.

Jõutõstmine - Margus Silbaum.

Automudelisport - Mart Sepp.

Kabe - naistest Marika Azojan, meestest Kenneth Karp.

Karate - naistest Veronika Lavrentjeva, meestest Tõnis Saag.

Kardisport - Marko Asmer.

Keegel - sportkeeglis naistest Marju Andrekson, meestest Markko Abel.

Bowling - naistest Piia Lutt ja meestest Raul Beekmann.

Rendzu - Ando Meritee.

Kergejõustik - naistest Larissa Netsheporuk, meestest Erki Nool.

Koroona - naistest Eha Pesur, meestest Kalev Raidlepp.

Korvpall (2000/2001) - naistest Pille Tali, meestest Tanel Tein.

Kulturism - naistest Inna Terasmaa ja Kristina Reial (fitness), meestest Ott Kiivikas.

Kurnimäng - Mihhail Jefremov. Käsipall - naistest Merike Sula, meestest Riho-Bruno Bramanis.

Laskesuusatamine - Indrek Tobreluts.

Laskmine - naistest Kairi Heinsoo, meestest Andrei Ineshin.

Lauatennis - naistest Tatjana Tshistjakova, meestest Vallot Vainura.

Maadlus - Toomas Proovel (kreeka-rooma) ja Neeme Jaanson (vabamaadlus).

Male - naistest Monika Tsõganova, meestest Jaan Ehlvest.

Matkamine - Raivo Plumer.

Moodne viievõistlus - Imre Tiidemann.

Mootorrattasport - Avo Leok.

Orienteerumine - naistest Maret Vaher (orienteerumisjooks ja suusaorienteerumine), meestest Olle Kärner (orienteerumisjooks) ja Ander Ojandu (suusaorienteerumine).

Petanque - naistest Helen Lööndre, meestest Veiko Proos.

Poks - Aleksei Zolotenko.

Ratsasport - Gunnar Klettenberg.

Rulluisutamine - naistest Enel Kõrva, meestest Urmas Välbe.

Saalihoki - Argo Kungla.

Squash - naistest Anne Janson, meestest Paavo Piik.

Sulgpall - naistest Kati Tolmoff, meestest Heiki Sorge.

Sumo - naistest Mille Sang, meestest Aap Uspenski.

Suusatamine - naistest Kristina Shmigun, meestest Andrus Veerpalu, kahevõistlus - Jens Salumäe, suusahüpped - Jaan Jüris, mäesuusatamine - Aleksander Andreitshenko.

Sõudmine - naistest Kalli Meriste, meestest Jüri Jaanson.

Tennis - naistest Kaia Kanepi, meestest Andrei Luzgin.

Triatlon - naistest Natalja Buljukina, meestest Kirill Litovtshenko.

Turniiribridz - Tanel Kõivapuu.

Tõstmine - Andrus Utsar.

Uisutamine - üksiksõidus naistest Olga Vassiljeva, meestest Aleksei Kozlov, paarissõidus Viktoria Sklover-Valdis Mintals, jäätantsus Anna Mossenkova-Sergei Sõtshov.

Ujumine - naistest Jana Kolukanova, meestest Vladimir Labzin.

Veemoto - Lembit Aaslav-Kaasik.

Vehklemine - naistest Heidi Rohi, meestest Kaido Kaaberma.

Vibusport - naistest Eve Kivilo, meestest Raul Kivilo.

Võimlemine - Irina Kikkas, võistkondadest VK Piruett.

Võistlustants - Eduard Korotin-Kristine Esko.

Võrkpall - naistest Ela Lillemaa, meestest Argo Meresaar.