Karikavõistluste pronksimäng: TLÜ Kalev vs TTÜ KK Foto: Madis Veltman

Võistkonnad on hooajal kaks korda kohtunud ning mõlemad mängud jäävad detsembrikuusse. Esimesel korral mindi vastamisi karikavõistluste pronksimängus ning siis jäi peale TLÜ/Kalev 88:84. Kolm päeva hiljem mängiti koduse liiga arvestuses ja siis võitis TTÜ tänu suurepärasele teisele poolajale 80:69, kirjutab basket.ee.

Mõlemad meeskonnad on hakanud järjest paremini mängima, eriti hea hoo on sisse saanud väike Kalev. Jaanuarikuus on seitsmest mängust kaotatud kõigest kaks. Heaks lisanduseks on olnud leedulane Dominykas Milka, kes alguses toodi Renato Lindmetsa asenduseks, aga pärast suurepäraseid esitusi ka TÜ/Rocki vastu jäetakse ta meeskonda hooaja lõpuni.

Ka TTÜ KK on pidanud jaanuarikuus seitse mängu ning neil on kirjas kaks võitu nii Balti kui ka koduses liigas. Balti liigat kümne kaotusega alustanud võistkonnal on veel võimalus jõuda väga hea õnne korral ka play-off’i.

Turniiritabelis on TLÜ/Kalev neljandal kohal kaheksa võidu ja kaheksa kaotusega, TTÜ KK kuuendal kuue võidu ja 12 kaotusega.

Delfi TV leiad siit: http://tv.delfi.ee