Kurski oblastis seisu muutmiseks tuleks Venemaal sinna rindelõiku juurde viia Oleksandr Kovalenko hinnangul umbes 30 000 võitlusvõimelist sõjaväelast, aga siiani olevat Venemaa saatnud ainult 6000.
Nädalavahetusel jätkusid sõjategevuses protsessid, mis iseloomustasid ka sellele eelnenud päevi: Ukraina edenes Kurski oblastis, samal ajal kui Venemaa edenes Donbassis, peamiselt Pokrovski suunal, aga ka mujal.
Eelmises ülevaates kirjutasin Venemaa probleemidest Sudžast lääne pool, sest lõuna pool on seal piir Ukrainaga, lääne ja põhja pool on aga veetõke, nimelt Seimi jõgi. Üle selle on põhja pool kolm silda, millest olulisim on kõige idapoolsem, Gluškovo asula juures asuv sild.
Venemaa sotsiaalmeediakanalites levitati videoid, kus sellel sillal olid tihedalt üksteise kõrval neli auku, ehk siis see näitab, et mitmikraketiheitjatelt M142 HIMARS ja M270 lastud juhitavad raketid tabavad ülitäpselt. Ehk siis seal piirkonnas ei suuda Venemaa armee nende tabamistäpsust mõjutada, küll aga lihtsalt ei olnud nende rakettide lõhkeaine kogus piisav betoonsilla konstruktsioonidele suuremate kahjustuste tekitamiseks.