1997. aastal Inglismaal alguse saanud õnnemängu näidatakse kord nädalas. Mängus osaleb vaid üks inimene, kes peab nelja ette antud vastuste hulgast valima õige.

“Inimene ei pruugi isegi vastust teada,” lausus Pihel. “Kui tal on õnnelik käsi, võib ta ühtegi vastust teadmata lõppu välja jõuda ja miljonäriks saada.”

Piheli sõnul annab mängule jumet veel see, et mängur võib saate ajal ühel korral helistada õige vastuse küsimiseks oma sõbrale. Samuti võib ta ühel korral lasta arvutil kaks kindlalt vale vastust elimineerida ning ühel korral lasta hääletada saalis oleval publikul.

Kui mängur on küsimusele õigesti vastanud, võib ta järgmist mitte vastata ning väiksema rahalise auhinnaga igal ajal saatest lahkuda.

TV3 pole veel otsustanud, milline on minimaalne võidusumma. Otsustatud pole veel ka seda, kes hakkab saadet juhtima. “Ainus, mis on kindel, et saatejuhiks saab mees,” lausus Pihel. “Nii on selles mängus ka mujal maailmas.”

Saates osalemiseks tuleb registreerida tasulisel telefonil, kus automaatvastaja esitab helistajale küsimuse ja neli vastusevarianti. Õigesti vastanute hulgast loositakse välja saatesse pääseja.

TV3 ostis õnnemängu näitamise õiguse kolmeks aastaks. Praegu jookseb see ka Soomes telekanalil Nelonen ning Venemaal telekanalil ORT, Saksamaal RTL-is ja Inglismaal ITV-s.

Soomes on seda mängitud umbes 80 korda, kuid peaauhinda pole veel võidetud.

Võidusumma miljon krooni maksab TV3 välja koos saate kahe peasponsoriga.