Argos Krachti firmavabriku teenuseid kasutanud küberpättide võrgustiku paljastudes alustas rahapesu andmebüroo menetluse. Nimelt müüs Kracht petturitele kümneid OÜ-sid, mille nimele registreeriti petuleheküljed. Kracht kinnitab, et tema ettevõte KRM lõikas loos paljastatud kliendiga suhted läbi.

Oliver Kund, Holger Roonemaa

Eelmise aasta veebruaris kirjutasime, et eestlaste, lätlaste ja leedulaste oskamatus omavahel läbi saada ajas Rail Balticu projekti ummikusse. Märkisime, et sama kehva juhtimisega jätkates jääb raudtee ehitamata. Kas juhtimine on vahepeal paranenud?

Martin Laine

Petturite pesa, mis meelitab tuhandeid inimesi üle maailma oma sääste investeerima ja seejärel nende raha röövib, kasutab enam kui 40-st investeerimisportaalist koosnevat võrgustikku. Kogu skeem toimib Tallinna südalinnas teenuseid pakkuva Argos Krachti firmavabriku KRM Advisor ja Eesti hambutu ette...

Oliver Kund, Holger Roonemaa, Mattias Carlsson (Dagens Nyheter), Lawrence Marzouk (OCCRP), Hannes Munzinger (Süddeutsche Zeitung)

Sellel aastal oli korrakaitsjatel väga eripalgelisi juhtumeid, mis eeldasid kiiret otsustamist ja tegutsemist. Politsei- ja piirivalveameti politseiametnikud rääkisid LP-le, millised olid nende arvates selle aasta suurimad töövõidud ja kuidas need saavutati. Selgub, et juhtumite lahendamiseks on pea...

Eesti Päevaleht