Jõhvis sündinud endine modell ja praegune ärinaine Tatjana Liksutova sai enda perenime kunagisest abielust Eestis sündinud vene ärimehe Maksim Liksutoviga. Abielu jooksis karidele 2013. aastal. Lahutuse käigus sai naine enda käsutusse nii palju vara, et toona sai temast üleöö Eesti rikkaim naine.

Tänavu augustis kirjutas Äripäev, et Liksutova jagas äsja äripartner Sergei Glinkaga Transgoupi vara laiali ning saatsid ettevõtte hingusele.

Nii sai naine enda valdusesse muuseas näiteks Ferrarid F430 ja 458 Spider, seitse Mercedes Benzi, Bentley Continental GT, ärihoone ja parkimismaja Tallinna südalinnas Jõe tänaval koos selle küljes asuva Gianni restoraniga ning kaks luksuslikku korterit Tallinnas väärtusega miljon eurot.

Näib, et luksuslik elu Liksutovale meeldib ning seda kinnitavad ka USA rahandusministeeriumi finantskuritegude vastase võitluse üksuse (FinCEN) dokumendid, mis andsid aru kahtlastest kulutustest temaga seotud krediitkaardiga, millega kulutati sadu tuhandeid dollareid.

Aruande esitamise põhjuseks on märgitud: “positsiooni ärakasutamine ja tehingud iseendaga, korruptsioon, tehingud ilma ärilise eesmärgita."