Tallinna esimene autokino ootab sideametilt luba alustamaks heliülekannet raadiosaatjalt. Esimene katsetus autokinoga algust teha pidi leidma aset laupäeva õhtul, kuid saamata jäänud loa pärast pidid kinokülastajad filmi nägemata koju tagasi sõitma. Täna üritatakse vastav luba kätte saada ja kinoseanssidega ametlikult algust teha.

Projekti Autokino eestvedaja Meelis Helm lootis vastavat luba saada juba reedel või vähemalt laupäeval. Kuna oodatud luba jäi nädalavahetusel saamata, siis ei toimunud ka väljakuulutatud prooviseanssi laupäeva õhtul. “Loa pidime saama siis, kui tehniliselt on kõik korras,” märkis Helm. “Tehniliselt on meil kõik korras ning mingit põhjust loa mitteandmiseks pole. Tahame täna kino näitamisega peale hakata.”

Igal õhtul hakkab toimuma kaks seanssi, esimene kell kümme ja teine kell kaksteist. Helm peab võimalikuks, et seansside algused nihkuvad poole tunni võrra hilisemaks, sest õhtud pole veel nii pimedad.

Edaspidi tahetakse alustada täpselt väljalubatud kellaaegadel. Esimeseks filmiks näidatakse komöödiat “Valel ajal, vales kohas”.