20. augustil Vabaduse väljakul peetud kõnet meenutades ütles Savisaar Kesknädalale: minu jaoks kõige raskem ja samal ajal ka ilusaim hetk oli ratastoolist tõusmine ja püstijalu – kahel jalal – peetud kõne. Foto: Karli Saul

Keskerakonna esimehe Edgar Savisaare haigestumise ja tervenemise vahele jäänud ajal tekkinud oletused, nagu võiks veteranpoliitik varakult enne kongressi teatada erakonna esimehe kohast loobumise soovist, võib nüüd lõpetada. Eile teatas Savisaar erakonna ajalehe Kesknädal vahendusel, et kandideerib 29. novembril toimuval Keskerakonna kongressil jälle partei esimeheks.

„Minu poole on juba pöördunud mitu tuntud keskerakondlast ja palunud mind oma kandidatuur üles seada. Saan aru, et liiga vara on püssi põõsasse visata. Paljud tööd on veel tegemisel ja ma ei kavatse midagi pooleli jätta. Olen valmis kellega iganes kongressil rinda pistma. Lõppude lõpuks sõltub kõik sellest, kelle taha kongressil rahvas tuleb. Keda usaldatakse ja keda soovitakse liidrina näha,” teatas Savisaar.

Avalehele
139 Kommentaari
Loe veel: