----

Sisekujunduse autori Meelis Pressi sõnul polnud aastal 1340 ehitatud maja keldrikorrust sugugi raske ööklubiks kujundada. “Maja oli intrigeeriv ja inspireeriv - nii vana maja pole teist võttagi,” oli Meelis Press rahul. “Muudkui urgitsesime - alt võtsime vana kõntsa maha ning nii tulid loodetust ilusamad asjad välja. Klubi sai seega kuidagi iseenesest valmis!” Oli ka põnevaid leide - teise korruse talaotste vahelt tulid nähtavale vanad ürikud 17. sajandist.

Valantino lauad on aga ultramodernsed. Nende sisse on ehitatud monitorid, kust võib näha ööklubi tantsupõrandal toimuvat. Lähiajal paigutatakse kaamerad ka baarilettidesse, nii et on võimalik jälgida nii baarmenide kui muu personali tööd.

Valantinos on ka restoran ja pubi. Programmijuhi Antti Indovi sõnul esinevad pubis ansamblid ning nädala lõpul kisub asi muidugi tantsulisemaks. Ööklubis aga, mis on lahti neli päeva nädalas ning on kolmapäeval ja neljapäeval prii pääsuga, vahetuvad diskorid igal õhtul. Aeg-ajalt astuvad ette varieteetrupid ja näha saab moesõusid.

“Kuna meie klubi on väike, mõeldud vaid 100 inimesele, siis järgmisest aastast teeme selle poolkinniseks. Kehtima hakkavad klubikaardid ja neid saab ainult valitud seltskond,” ütles Indov.

Verni Leivak