Barbra Streisand Foto: AP/SCANPIX

Sel teemal on sõna võtnud ka avaliku elu tegelased, kellest mõnigi on lubanud Donald Trumpi võidu korral riigist minema kolida. Eile hommikul selgus, et Trumpist saigi president ja staaridel jääb nüüd üle hakata asju pakkima või oma sõnu sööma.

Lauljatar Barbra Streisand on öelnud, et ta ei suuda Trumpi kandidatuuri tõsiselt võtta. „Ma kolin Kanadasse,” lubas Streisand augustis antud intervjuus. „Kindlasti koliksin ära. See variant ei ole minu jaoks reaalne. Ma loodan, et nii ei lähe,” on Trumpi võimaliku võidu kohta öelnud sarja „Breaking bad” staar Bryan Cranston. Enda sõnul läheks ta sel juhul Vancouverisse ja jääks puhkusele. Komöödiasarjast „Girls” tundud Lena Dunham kinnitas samuti, et kolib Trumpi võidu korral Kanadasse. „Üks Vancouveri linnaosa on eriti ilus ja veetlev. Saan oma tööasju ajada ka sealt.”

Staarid on nimetanud ka Kanadast originaalsemaid kolimiskohti. Legendaarne näitleja Samuel L. Jackson on öelnud: „Kui see s***pea saab presidendiks, kolin mina Lõuna-Aafrikasse.” Laulja Cher on lubanud kolida Jupiterile.