„La La Land” kaader filmist

„La La Land” teenis nominatsioonid parima komöödia/muusikali, näitleja (komöödia/muusikal), näitlejanna (komöödia/muusikal), režissööri, stsenaariumi, filmimuusika ja laulu kategooriates. Siinkohal teeksin väga etteaimatava ennustuse: „La La Land: California unistused” võidab 11. veebruaril parima filmi Oscari.

Praegu veel Eesti kinodes vaatajaid kaasa tõmbava „Hacksaw Ridge’i lahingu” režissöör Mel Gibson võib olla eriti rahul, sest ilmselgelt on Hollywood talle­ andestanud ning ta oma rüppe tagasi kutsunud: film teenis nominatsioonid parima draama, näitleja ja režissööri kategooriates.

Kauaoodatud järje „Blade Runner 2” režissöör Denis Villeneuve pole auhinnagaladel võõras: tema filmid „Sicario” ja „Vangistatud” pälvisid eelmistel aastatel samuti mitu nominatsiooni. Lavastaja värskeim film „Saabumine” on samuti veel meie kinodes ja nüüd on veelgi rohkem põhjuseid, miks film ära vaadata, sest peategelast kehastav Amy Adams nomineeriti parima näitlejanna kategoorias ja Jóhann Jóhannssoni muusika jõudis parima muusika kategooriasse.

Loe pikemalt: kinoveeb.ee