Foto: Shutterstock

Suurimat nostalgiat tekitab Sierra klassikalise sarja „King’s Quest” uusversioon. Miks aga ei võiks mängutegijad võtta eeskuju koomiksimaailmast ja hakata välja andma klassikaliste teoste „kokteilversioone”? Annan ära mõned ideed.

„Leisure Suit Larry: Liberty City Stories”. Larry üritab suurlinnas gangsterite ja prostituutide kiuste armastust leida ning samal ajal ellu jääda. Klassikaline klikkamismäng, kus sõiduteele astumine toob kaasa kindla surma. Seetõttu on Larry parim abiline taksojuht Roman Bellic.

„Mafia: The Fallout”. Vito on edasipüüdlik immigrant, kes püüab 1950-ndate USA-s haljale oksale tõusta. Paraku tuleb vahele kolmas maailmasõda ja Vito läheb tuumavarjendisse. Allmaailmast lahkuda pole aga enam lihtne. Missioone aitab korraldada robotkoer.

„Silent Hill: Angry Birds”. Psühholoogiline õuduspõnevik teeb kummarduse film noir’i klassikutele. Unist väikelinna ründab mõistatuslike lindude hord.

„Pac-Man: Return of the Sith”. Blenjee planeedil elab heasüdamlik kerakujuline olend, kes avastab jedi õpetaja abiga endas varjatud võimed ja asub võitlema intergalaktilise kurjusega. Finaalis sööb Pac-Man ära vaenlase kosmosejaama.