Lugemise kõrvale on hea midagi mõnusat maitsta. On rabarberi hooaeg ning ilmselt nii mõnedki mõtlevad, mida saagiga peale hakata. Soovitame teile sel nädalal ilmunud retsepte, mis on pälvinud ka meie lugejate tähelepanu: Kihiline beebiroosa rabarberilasanje, Lihtne kohupiimakook rabarberiga, 25 suurepärast ideed mõnusalt kevadisteks hapukateks magustoitudeks, kus kasutada rabarberit.

„Enamik leitakse lõhna peale või kusagilt laest hakkab tilkuma." Üksinda elatud elu lõpetab üksildane surm

Möödunud aastal suri Eestis vähemalt 167 inimest oma kodus nii, et keegi ei märganud nende maise teekonna lõppemist. Veerandsada neist leiti alles siis, kui surnukeha hais naaberkorteritesse jõudis.

Uku Uusberg

Uku Uusberg: mind on alati eriti köitnud uue ja vana ühendamine

„Teatri eesmärk on, et igal õhtul toimuks etendus. Aga minu meelest võiks seal olla midagi veel. Seda „midagi veel" tahaksingi Linnateatri inimestega otsida," ütleb Uku Uusberg.

Venna surmanud naise lugu: „Otsisin abi igalt poolt, aga keegi ei aidanud"

ALLAKÄIGUSPIRAAL: Kolme lapse ema Olga (43) mõisteti süüdi selles, et ta aasta tagasi torkas venna rindkeresse surmava noahaava. Mis teole eelnes?

Enneolematu: just nii hakatakse uurima Estonia vrakki


Sel suvel ja tuleval kevadel Eesti eestvedamisel ning koostöös rootslaste ja soomlastega toimuvad uuringud on nii mereõnnetuste uurijate kui ka mereteadlaste pingsa tähelepanu all.

Kits kärneriks: kuidas raielubasid väljastav riigiametnik oma puutumatud metsad rahaks tegi

Pärnumaa Keskkonnaameti töötaja ajas aastaid kohalike metsaärimeestega bisnist, väljastas neile samal ajal raielubasid ning võttis ka ise metsa maha kohtades, kus see on keelatud. Kui Eesti Ekspress hakkas tema äride kohta küsimusi esitama, lahkus ametnik päevapealt töölt.

Uskumatu muutumine: Martin Helme abikaasa Eeva on kaotanud kehakaalust pea 18 kilo

EKRE esimehe Martin Helme abikaasa Eeva Helme kaotas 63 päevaga 17,7 kilo, nii et oma 20. pulma-aastapäeval, 18. mail sai ta kanda mitu numbrit väiksemat kleiti.

Maalehe ilmatarkade suveennustus | Tulemas on kiired muutused, tugev tuul ja kõvasti välku

Maikuu jahedale algusele järgnenud mitu südasuvise soojaga päeva pani küsima, millal kevadest päriselt suvi saab ja mida on sellelt suvelt oodata. Maaleht uuris ilmatarkadelt ja sünoptikutelt.

Autorikülg | Risto Veskioja: kohtingule gaasimaskiga. Koroonavimkad armusuhete loomisel

Koroonalained on muutnud armusuhete loomist märkimisväärselt ja tekitanud kohati naeruväärseid olukordi.

Intiimsed fotod | Erineva figuuriga naised ausalt sellest, kuidas nad end oma kehas tunnevad: naine on esmajoones mehe ornament

Ühiskonna ootused naise kehale on üüratud - survet kunstlikult loodud iluideaalidele vastata ja rannahooaja saabudes veel paar kilo alla võtta tunnevad igas kaalus ja pikkuses naised. Palusime naistel peeglisse vaadata ja rääkida ausalt, kuidas nad end oma kehas tunnevad.

TV3-st taanduv Mart Mardisalu pihib: pidin terviku säilimise nimel ohvreid tooma

"Seitsmeste uudiste" juht ja ankur Mart Mardisalu andis möödunud nädalal teada, et paneb juhiameti maha, sest pere- ja tööelu ühildamine Eesti ja Gruusia vahel, kus tema suursaadikust kaasa Riina tütar Annaga elab, on osutunud pea võimatuks.

Muret ei peaks tegema vaid alkohol. Need on maksa neli suurimat vaenlast

Maks on inimese suurim siseorgan ja jääb kõikidest inimorganitest suuruselt alla vaid nahale. Maks täidab organismis üle 500 elutähtsa funktsiooni. Täiskasvanud inimese maks kaalub umbes 1-1,5 kilogrammi ja see on umbes sama suur kui jalgpall. Kuna maks on organismi loomulik filter ja kaitsja, on maksa tervis ülioluline.

Tervis Plussi kaanelugu | Aet Süvari võimekuse taga on pöörane tung elu detailideni planeerida. Kas ilma ei saa? "Ma ei julge."

„Ära must siis väga hullumeelse muljet jäta," ütleb spordiajakirjanik Aet Süvari (43) intervjuu lõpetuseks murelikult. „Aga samas, ehk tuleb siis vähem kirju stiilis „Sa oled väga hot, sul on kindlasti nabarõngas"."