Sisuturundus
Sisuturundus
Tallinna Sadam võitleb puhtuse eest

Läänemeri on nn sisemeri, mis on vähese veevahetusega ning on lämbumas. Kui suur on ühe reisilaeva jälg meie keskkonnale ning mida teeb Tallinna Sadam meie mere hoidmiseks, räägib Tallinna Sadama kvaliteedi- ja keskkonnajuhtimise osakonna juhataja Ellen Kaasik.

Veelinnud neelavad toidu peenestamiseks maos väikseid kivikesi, mille hulka satub ka kalastajate kasutatud pliiraskuseid ja jahimeeste tinahaavleid. Kõige sagedamini hukkuvad nii luiged.

Peipsi järves on hulk keskkonnaprobleeme: haudelinde jääb randade kinnikasvamise tõttu vähemaks, kliimamuutus muudab mitmete kalaliikide elu võimatuks ning põhjasetete fosforivarud ja suurenev põllumajandusreostus toob koos kliimamuutusega üha enam (sini)vetikate vohamisi.

Lea Tuvikene,
Margit Säre
Täiesti uut linnaruumi ongi võimalik teha ainult Paljassaare sadama ümber, kus praegu on täielik brownfield ehk uut funktsiooni otsiv tööstusmaastik

Vertikaalhaljastus, katuse- ja kogukonnaaiad, oma elektrivõrk, autostumise radikaalne vähendamine, gümnaasium ja lasteaiad, kauplused, restoranid ja bürooruumid. Need on Paljassaare sadamaalale lähiaastatel rajatava Eesti esimese kliimaneutraalse Hundipea linnaosa märksõnad.

Kärt Anvelt