LP esiküljed Foto: Madis Veltman

LP jõuab nüüd igal laupäeval lugejateni vähemalt 40-leheküljesena. Lisaks uudistekülgedele, kus lahkame pikemalt ja süvitsi mõnd ühiskondlikult olulist teemat, on uuenenud mitmed LP rubriigid. Tavapärasele Andrus Kivirähki teravmeelsele kolumnile ja kaaneintervjuule tuntud tegelasega, avab rubriigis „Pildialbum“ oma koduse foto-erakogu mõni armastatud inimene.

Nii Siim Kallas, Reet Linna kui ka Viivi Luik jutustasid oma elu tähtsaimad seigad just vanade fotode põhjal. Eeloleval laupäeval avab pildialbumi kaaned Ivi Eenmaa. „Rebitud mõtete“ rubriigis kirjutab kolumni inimene, keda oleme harjunud nägema tavaliselt mõnes teises rollis. Nii Jan Uuspõld, Hendrik Toompere kui ka Andres Maimik andsid üsna jõuliselt edasi lugejale mõeldud sõnumi. Seda teeb sel laupäeval ka Hannes Hermaküla.

Laupäevalehe teevad eriliseks erilised inimesed, ja neid on meil Eestis õnneks palju. Rubriigis „Minu…“ tutvustame omapäraste elukutsete või hobide esindajaid teistmoodi nurga alt. Eesti parim kitarrimeister Kuldar Kalluste rääkis lähemalt hea ja kvaliteetse kitarri sünniloost. Koolidirektor Hendrik Aguriga uurisime põhjalikult tema põhikooli lõputunnistust. Lauamängude väljamõtleja Meelis Looveer tõi LP-s välja oma kõige menukamad lauamängud. Sel laupäeval imetleme Soome saarestikus Helsingisse sissesõidu imelist vaadet koos Tallinki laevakapteniga.

Rubriigis „Tulipunkt“ käsitleme laupäevalehelikus võtmes teemasid, mille üle inimesed kodudes ja seltskondades arutlevad. Ilmumist alustas ka Alkeemia Taroskoop, kust kaheteistkümne tähemärgi esindajad saavad teada, mida ennustavad neile eelolevaks nädalaks taro kaardid. Ilmumist jätkavad elustiililood, tehnoloogia- ja autotutvustused, armsaks saanud kultuuri- ja spordiküljed ning loomulikult toidu- ja moenõuanded.

LP on positiivne, moodne, nutikas ja sügav! Nüüd ja alati!

Praegu on parim aeg uuenenud LP endale koju tellida, sest loosime tellijate vahel välja luksusliku nädalalõpu kahele Pädaste mõisas. Pakett sisaldab kahte ööd Härrastemajas, kolmekäigulist õhtusööki restoranis Alexander, kahekäigulist lõunat Meremaja terrassil, kahte täismassaaži essentsõliga Pädaste SPAs ning üheksakäigulist Põhjala Saarte degustatsioonimenüü õhtusööki restoranis Alexander.

Lisainfot kampaania kohta leiate aadressil www.epl.ee/sisukas.

Vaata ka vastvalminud LP reklaamklippi - vaata, mida kõike paberlehega teha saab: