Delfi

Kuum

Jõuluilu, mis pai(s)tab silma. Ajakiri Forbes reastas kümme Euroopa ilusamat jõuluturgu. Tallinna Raekoja platsi oma särab seal uhkena Helsingi, Strasbourgi ja Brüsseli turu kõrval.

Kommi kadridele. Pühapäev on kadripäev ja kadrid armastavad teadupärast magusat. Ära seda siis nädalavahetuse poekäike tehes unusta.

Peaaegu naiste valitsus. Kui Katri Raik kinnitatakse siseministriks, on Eesti valitsuses lausa viis naist ehk üle kolmandiku. Millal ettevõtete nõukogud valitsuse heale eeskujule järele jõuavad?

Külm

Pea ei tea, mida jalad teevad. Valitsuses ilmnev segadus ja otsustamatus rändeleppe toetamise või mittetoetamise ümber annab selgesti märku, et valimised on peaaegu ukse ees.

Allan tahab riigikokku. Näitleja Raivo E. Tamm on liitunud Isamaaga ja kandideerib selle ridades riigikokku. Andeka näitleja koht on laval, mitte peksukotina kummitemplis.

Väsinud ja tüdinud poliitikud. Pidev pinge all elamine väsitab ja kurnab. Aastaid tipp-poliitikas olnud naised ja mehed teatavad riigitüüri juurest lahkumisest, et minna tervislikumale tööle.