Kollaž

Kuum

Kolm on parem kui kaks. Kes jõudis muret tunda, ega Teet Margna ja Kristjan Jõekalda Kanal 2-st väljatõstmise tõttu ekraanilt sootuks kao, sai sel nädalal rõõmsa uudise, et mehed jätkavad vaatajate lõbustamist nüüdsest TV3 kanalil.

Tulised tantsupeo piletid. Neljapäeval läksid müüki juulis toimuva tantsupeo 30 000 piletit ja juba samal päeval olid pooled neist ära krabatud. Eestlased on ikka tantsurahvas!

Õiglase hinnaga väljamüük. Ülehinnatud asju saab poest taas osta õiglase hinnaga, 40–50% soodsamalt. Tark käib poes nüüd ja teeb vajalikud ostud allahindlustelt.

Külm

Eesti 200 maitsetu reklaamikampaania. Venelasi ja eestlasi lahutav, rahvusi vastandav rumalus ei ole mingist otsast hea tähelepanu, isegi kui see PR-i seisukohast tekitas kõneainet. Kui enne valimisi on nii mõtlematud teod, mis siis veel riigikogus?

Jääkaru Nord läks taevastele lumeväljadele. 17-aastase isase jääkaru haige käpp ei paranenudki ära ja veterinaarid olid sunnitud loomaaia suure lemmiku magama panema. Loodetavasti saab Nordist tehtud topist peagi näha mõnes muuseumis.

Lubame kokku puud ja maad. Erakondade valimisprogrammid tõotavad pudrumägesid ja piimajõgesid. Õnnetu saab olema valija, kes pigem meeleheitliku meelelahutusena kõlavate lubaduste õnge läheb.