Eesti Rahvusringhäälingut räsinud skandaalide jada tipnes aasta lõpus „Kinoteatri õhtuse vööndi“ viimase osa eetrikeeluga, millele järgnes ennenägematu hukkamõistulaine. Pahameelt pälvis ERR aga ka Raadio 2 õhtuse vööndi ümbertegemisega ning muudegi ettevõtmistega, mis au ja kuulsust ei toonud. ERR-...

Vilja Kiisler

Muidugi lootsin, et tulen sellest võitjana välja, tunnistab rongaema-sõna kasutamise pärast kurjategijaks kuulutatud tippajakirjanik, nüüdne kirjastaja.

Vilja Kiisler

Kaubandus-tööstuskoja juhatuse esimees, Nordeconi suuromanik Toomas Luman ei näe majanduselus ühtegi lootust andvat märki, mis lubaks ennustada peatset paremat elu. Maksutõusud jätaks Luman tegemata, sest see ei ravi riigieelarvet. Erinevalt võimuliitu juhtivast erakonnast leiab Luman, et seda ei sa...

Vilja Kiisler

Eesti on end esitlenud riigina, mis panustab eesrindlikult riigikaitsesse, kuid elanikkonnakaitse puudub meil täielikult. Eesti seadustes ei ole sellist mõistet olemaski. Kui me praegu sellega tegelema ei hakka, siis millal veel, küsib kriisiuuringute keskuse juht Hannes Nagel.

Ajaloolane ja õppejõud David Vseviov (74) leiab, et kui hakata tänaste sündmuste põhjusi otsima minevikust, siis jõuame ummikusse. „Olen vahel mõelnud, et ainus väljapääs Lähis-Ida sõdadest saab olla tõeliselt usklik inimene,“ mõtiskleb ta.

Vilja Kiisler

„Kui erakond läheb vales suunas, siis on mul piisavalt mõttekaaslasi, et tulla uuesti kokku ja võtta aktiivsem roll,“ hoiatab tipp-poliitikast lahkuv Ratas.

Vilja Kiisler