Riina Sildos. Filmiprodutsent, keda kõhutunne alt ei vea

1980-ndate keskel oli Riina Sildos Tartu ülikooli naistudengitest ainus, kes käis punaste pika säärega sukksaabastega. Kust temal või tema austajatel õnnestus need vaesel nõukaajal hankida, jäi saladuseks.

Margit Kilumets
Mõjukad musta kassi ei karda

Kas kuuseoksad tuleb pärast ärasaatmist pühkida väravast välja või mitte? Mida võib või ei tohi teha noor- või vanakuu ajal? Mis on teatriinimeste arvates parim enne? Mõjukate suhtumine ebausku.

Taavi Minnik
Löö klaas puruks!

Kaen oma käes olevat mõjukamate isikute nimekirja ja mulle tundub, et tegelikult saab ka kuulikindla klaasi puruks lüüa.

Andrei Šumakov
NALJAMÄNG | Proovi, kui edukalt suudad sina oma pensioniraha laiaks lüüa!

2021. aasta üks mõjukaim sündmus oli kahtlemata II pensionisamba raha vabanemine (see idee tõi algatajale, Isamaa juhile Helir-Valdor Seederile Mõjukate edetabelis 10. koha). Septembri jooksul laekus ligi 150 000 inimese pangakontole kokku üle miljardi euro. Need suured summad andsid tõuke enneolema...

Mart Nigola,
Anna Plukk,
Tanel Saarmann,
Ester Vaitmaa,
Kristel Karp
Edetabel näitab ajakirjanduse hetkelemmikuid

Praegusel kujul peegeldab edetabel toimetuse ajakirjanike isiklikku kogemust ja kokkupuuteid, mulluste ajakirjanduslike kajastuste prioriteete, personaalseid ettekujutusi ja fantaasiaid.

Andreas Kaju