Sisuturundus
KUULA | Mida teha, kui avastad ostetud kinnisvaralt varjatud puuduse?

Kohtulugude podcasti uues osas räägivad Harju Maakohtu kohtunik Kai Härmand, Pärnu Maakohtu kohtunik Kadri Mälberg ja Uus Maa kinnisvarabüroo jurist ja juhatuse liige Karlis Kolk kinnisvarast ja sellest, kuidas nii ostja kui müüja ennast kaitsta saavad.

Neil päevil külastab Tallinna Ukraina president Volodõmõr Zelenskõi, kes kohtub siin presidendi, peaministri ja Riigikoguga. Kas Zelenskõi soov on Eestit senise toetuse eest tänada, Lääne avalikkust veenda või endale täiendavat abi küsida?

Hindrek Riikoja

Kaubandus-tööstuskoja juhatuse esimees, Nordeconi suuromanik Toomas Luman ei näe majanduselus ühtegi lootust andvat märki, mis lubaks ennustada peatset paremat elu. Maksutõusud jätaks Luman tegemata, sest see ei ravi riigieelarvet. Erinevalt võimuliitu juhtivast erakonnast leiab Luman, et seda ei sa...

Vilja Kiisler
Sisuturundus
KUULA | Rohepööre: milline saab olema tulevikus roheline toasoe?

Rohepööre on paratamatult meil juba käimas, seda veavad täna peamiselt ettevõtjad. Ning nagu nemad ütlevad, siis riik pisut lohistab jalgu järgi: ei julgeta võtta vastu rohepöörde olulisi otsuseid, kuna ei soovita eksida nii pikki mõjusid omavas teemas. Aga, milline peaks siis olema roheline toasoe ...

KUULA | Massiivne valeinfo-skeem Facebookis petab eestlastelt raha välja (21)
„Valeinfo: paljastatud!“ avab uurimise tagamaid

Anu Välbast Alar Kariseni. Facebookis vohav valeinfo-skeem kasutab pahatahtlikult kuulsaid eestlasi, et ohvreid „investeerima“ meelitada. Sedasi kaovad inimeste suured säästud ja saab kahjustada kodumaiste kuulsuste maine.

Kaili Malts,
Marta Vunš