Kas kleebised tekstiga „Я русский“ väljendavad lihtsalt uhkust rahvuse üle, nagu väidavad kampaania eestvedajad? Kas tegu on omaalgatusliku liikumise või hoopis infooperatsiooniga? Uuriv ajakirjanik Martin Laine ning faktikontrollimise ja valeinfo reporter Marta Vunš arutavad teemat „Valeinfo: palja...

Marta Vunš,
Martin Laine
KUULA | Kes valetab? Peaministri skandaal puust ja punaseks (220)
„Valeinfo: paljastatud!“ erisaade

Kes on valetanud rohkem, kas Kaja Kallas või tema oponendid? Või hoopis Venemaal äri ajavad ettevõtjad? Värskes podcasti episoodis võtsid peaministri skandaali juppideks Delfi uuriva toimetuse juht Holger Roonemaa ja Eesti Päevalehe poliitikatoimetaja Herman Kelomees.

Kaili Malts

„Balti paberid“ ja „Balti platvorm“ - mis need on? Viimastel päevadel ilmunud uurimus Eesti Päevalehes tõi päevavalgele Kremli plaanid Eestis ja mujal Ida-Euroopas. Teeme selgeks, mis on see olulisim ja mida kõigest sellest järeldada. Teemal arutlevad Delfi ja Eesti päevalehe peatoimetaja Urmo Soonv...

Kaili Malts

Eestimeelse EKRE riigikogu liige Kalle Grünthal ja venemeelse KOOS liikumise juhtfiguur Oleg Ivanov räägivad koostööst ajal, kui Koos liikumise nägu Aivo Peterson Eesti-vastase kuriteo kahtluse tõttu trellide taga istub. Kuidas me sellisesse olukorda ikkagi jõudsime?

Kaili Malts,
Martin Laine

Selles "Valeinfo: paljastatud" saates pöörame pilgu koroonavandenõudest kaugemale. Arutleme, miks inimesed poliitikuid usuvad ning kas järgmised valimised tulevad senistest kuidagi ausamad, sest inimesed on koroona tõttu aina enam pidanud õppima infot ise töötlema.

Heliis Raudsik